شما نیز به سیستم منتورینگ پازل بپوندید...

مشاهده مشخصات و یافتن منتور
ثبت نام منتور

منتورینگ چیست؟


منتور یا مربی شخصی است که دانش، مهارت و تجربه خود را به منظور پیشرفت حرفه ای خود و دیگران با آنها به اشتراک می گذارد. منتورها خود نیز اغلب از دانش منتورهای دیگر بهره می برند و به عبارتی زنجیری از این به اشتراک گذاری اطلاعات تشکیل می دهند. در واقع منتورینگ کلمه ای است که به این سیستم نیمه ساخت یافته اطلاق می گردد. مربیگری یا منتورینگ چیزی فراتر از مشاوره دادن است. انگیزه دادن و توانمند سازی دیگران برای شناسایی مسایل و اهداف مسئله و همراهی کردن آنان تا رسیدن به نتیجه نهایی است و نه انجام دادن آنها. در این سیستم به منظور درک و احترام گذاشتن به روشهای مختلف، از افراد انتظار نمی رود که برای پیاده سازی ایده ها، دقیقا همانطور که مربی فکر می کند عمل کنند.
پس منتورینگ مشاوره یا حل مشکل نیست بلکه روشی برای حرفه ای تر شدن و ایجاد تخصص برای اعضاست. قرار گرفتن در سیستم منتورینگ شما را قادر می سازد که نقاط قوت و ضعف خود را توسعه دهید، به بررسی فرضیه ها بپردازید، با افراد فعال در زمینه های مختلف آشنا شوید، تمرین ارائه بازخورد مثبت و سازنده کنید و قدرت ارائه راه حل های قابل اجرا خود را تقویت کنید.اگر از منتورها کمک بگیرید


وقتی شما از یک منتور کمک می گیرید در واقع پا به دنیای تجربه او می گذارید و به این ترتیب می توانید بسیار سریع تر و مطمعن تر گام بردارید.
فرض کنید می خواهید کسب و کاری را شروع کنید که به آن علاقمندید اما هیچ زمینه قبلی از آن ندارید مطمعنا وقتی تازه کار باشید هر قدمی که بردارید پر از شک و دودلی خواهد بود.
اما وقتی فردی با تجربه را کنار خود داشته باشید به راحتی به دل کار می زنید. و یا به عنوان مثالی دیگر، وقتی می خواهید زبان برنامه نویسی جدید بیاموزید نمی دانید از کجا شروع کنید و یا اصلا شروع کنید یا نه؟! منتور مسیر حرکت را به شما نشان خواهد داد.
رسیدن به اهداف و یا تغییر آنان سریع تر و موثر تر از کار کردن به تنهایی است.

داشتن یک همراه با تجربه می تواند به شما انگیزه بسیاری دهد.

با سیستم منتورینگ یک شبکه تخصصی ایجاد می گردد که می تواند به نفع تمام اعضا باشد.برای هدف تازه خود، نیاز به یک همراه متخصص و با تجربه دارید؟ مشخصات افرادی که حاضرند به شما کمک کنند را ببینید و منتور مناسب خود را بیابید.

مشاهده مشخصات و یافتن منتور


اگر یک منتور باشید


شما یک منتور هستید و این به این معناست که شما پیش قدم شده اید تا با کمک کردن به دیگران، برای پیشرفت حرفه خود گامی بردارید.
کمک به پروژه های مختلف و دخیل بودن در به انجام رسیدن آنها، تضمینی برای پیشرفت شخص منتور نیز خواهد بود و علاوه بر این شما می توانید با دریافت هزینه منتورینگ نیز کسب درآمد کنید. و پاداش اصلی شما دیدن شخص یا ایده ای است که که باعث پیشرفت و رشدش شده اید.
گشت و گذار داوطلبانه در پروژه های مختلف که بسیار با ارزش است و به پیشرفت مهارت های فردی و در نهایت به پیشرفت حرفه فرد کمک می کند.

منتور یک حمایت گر است. فردی که کمک می کند دیگران موفق شوند و با مهارت های خود از آنان حمایت می کند.

منتور در واقع یک مربی است و مربیگری می تواند توان حرفه ای فرد در آموزش را ارتقاء دهد.

با دریافت هزینه مناسب، فرد منتور می تواند از این راه نیز کسب درآمد کند.اگر تخصیصی دارید و مایلید آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید لطفا ثبت نام کنید.

ثبت نام منتور

چطور می تونیم کمکتون کنیم ؟

با ما تماس بگیرید

0933 415 96 64


info@puzzleit.ir - puzzleit.ir@gmail.com

یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 
 


فارس - شیراز. کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وب سایت puzzleit.ir محفوظ می باشد.