بازاریابی دیجیتال Puzzle IT

آشنایی با مفاهیم برندینگ (Branding) و دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketting)

خوب است برای شروع به این موضوع بپردازیم که چرا از بازاریابی دیجیتال به عنوان آینده تجارت نام برده می شود ؟ دنیای بازاریابی یا مارکتینگ به سرعت جای تکنیک های متداول قدیمی را با هدف قرار دادن مخاطبان آنلاین گرفت. تقریبا بیش از نیمی از کارشناسان صنعت فن آوری اطلاعات معتقدند که بازاریابی دیجیتال به زودی مرکز موفقیت هر نوع کسب و کاری در سراسر جهان خواهد بود.


دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، بازاریابی، اینترنت
1397/10/11

آموزش Puzzle IT

آشنایی با سیستم منتورینگ (Mentoring)

منتور یا مربی شخصی است که دانش، مهارت و تجربه خود را به منظور پیشرفت حرفه ای خود و دیگران با آنها به اشتراک می گذارد. منتورها خود نیز اغلب از دانش منتورهای دیگر بهره می برند و به عبارتی زنجیری از این به اشتراک گذاری اطلاعات تشکیل می دهند. در واقع منتورینگ کلمه ای است که به این سیستم نیمه ساخت یافته اطلاق می گردد. مربیگری یا منتورینگ چیزی فراتر از مشاوره دادن است...


منتور، منتورینگ، منتی، مربیگری، آموزش، راهنما
1397/10/11

آموزش mizfa.academy

آشنایی با SEO و دریافت آموزش رایگان

سئو یا SEO مخفف عبارت انگلیسی “Search Engine Optimization” است به معنی “بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو” نظیر گوگل. به عبارت دیگر به کمک تکنیک سئو ما می‌توانیم به شکل طبیعی رتبه یک وبسایت را در نتایج، بالاتر بیاوریم. شاید بپرسید به شکل طبیعی یعنی چطور؟ مگر غیر طبیعی هم داریم؟


سئو، موتو جستجو، بازاریابی، SEO
1398/05/06

اطلاعات عمومی puzzleit.ir

ساخت یک برنامه پیشرفت و توسعه فردی در 4 قدم

ما معمولا در در مورد شغل و پیشرفت خودمان زیاد فکر می کنیم. این تفکرات مثل یک رودخانه دائماً در جریان است. اما اگر در رودخانه شنا می کنید، هر چند وقت یکبار باید نفس بکشید و برنامه ریزی مانند نفس گرفتن است. نویسنده مقاله می گوید :"دو ماه پیش وقتی روند ثابت 10 ساله ام را شکستم و هیچ شغل و ایده ای نداشتم. خستگی از حرکت یکنواخت و بدون استراحت باعث شد یک مرخصی یک ماهه بگیرم، نگاهی به اطراف انداختم و در واقع در مورد حرکت بعدی خیلی فکر کردم تا اینکه ایده و برنامه من شکل گرفت." چرا همه ما به یک برنامه پیشرفت فردی احتیاج داریم؟


موفقیت، برنامه ریزی، پیشرفت
1398/6/30

چطور می تونیم کمکتون کنیم ؟

با ما تماس بگیرید

0933 415 96 64


info@puzzleit.ir - puzzleit.ir@gmail.com

یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 
 


فارس - شیراز. کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وب سایت puzzleit.ir محفوظ می باشد.